Umre yapmak istiyorum ama bütçem yetmiyor diyenler , üzülmeyin  bütçenize uygun umre turları ekonomik programlar  tam size göre.  Yıllardır Kabe ,Mescid-i Nebevi ve Kutsal Toparakların hayalini kuranlar için kaçırılmayacak umre turları mevcut.  Ekonomik umre turları  , Ekim ayında başlıyor. Ekim ayı servisli ekonomik umre turları , Saudia Arabia Havayolları ile Medine havaalanına umrecilerini indiriyor. Ekim ayı içerisinde planlanan ekonomik umre programı toplamda 14- 19  gece 15 - 20  gün sürmektedir. İlk 11 - 16 gün Mekke-İ Mükerreme’de , son 3 gün ise Medine-i Münevvere’de servisli otellerde konaklama yapılacaktır. Mekke-i Mükerreme otelleri servisli hizmet sunmaktadır. Harem-i Şerife servisle varış süresi  on dakikadır.  Medine-i Müvevvere de ise otellerin Mescid-i Nebevi’ye uzaklığı 300 metredir. Medine’de servis hizmeti mevcut değildir. Oteller genellikle Mescid-i Nebevi’ye yürüme mesafesindedir.

Mekke ve Medine’de yemekler Türk şirketleri tarafından tabldot şeklinde verilmektedir. Yemekler Türk damak tadına uygun şekilde yapılmaktadır.  Hem otellerde hem de Haremeyn-i Şerifeyn’de bol miktarda içme suyu bulunmaktadır. Otellerde banyo yapmak için su mevcuttur , su kesintisi yaşanmaz.

Ekonomik umre turları planına göre ;  Prens Muhammed Bin Abdülaziz Havaalanına gidecek olan uçak , İstanbul’dan 13.10.2019 tarihinde havalanacaktır. 16.10.2019 tarihinde Mekke’den Medine’ye ara geçiş yapılacaktır. 28.10.2019 ( 15 gün ) - 01.11.2019 ( 20 gün )  tarihinde de Cidde  King Abdulaziz ‘den İstanbul’a dönüş sağlanacaktır.UMRE TURLARI MEKKE GEZİ YERLERİ

Ekonomik umre turları programında Mekke dış gezi yerleri şöyle olacaktır:

SEVR GEZİSİ-ARAFAT GEZİSİ-MİNA GEZİSİ-MÜZDELİFE GEZİSİ-CEBEL-İ NUR GEZİSİ

Ekonomik umre turları programında Mekke iç gezi yerleri şöyle olacaktır:

PEYGAMBER EFENDİMİZ’İN (sav) DOĞDUĞU EV-SECER MESCİD GEZİSİ –CİN MESCİDİ GEZİSİ –CENNET-ÜL MUALLA KABRİSTANI GEZİSİ

UMRE TURLARI MEDİNE GEZİ YERLERİ

Ekonomik umre turları programında Medine gezi yerleri şöyle olacaktır:

UHUD DAĞI GEZİSİ-KIBLETEYN MESCİDİ GEZİSİ- YEDİ MESCİDLER GEZİSİ-CENNET-ÜL BAKİ KABRİSTANI GEZİSİ- OSMANLI TREN İSTASYONU GEZİSİ


UMRE TURLARI EKONOMİK PROGRAMLAR FİYAT LİSTESİ

Toplam 14 gece 15 gün sürecek olan umre turu fiyatları şu şekildedir:

2 li oda kişi başı fiyatı : 925 $

3 lü oda kişi başı fiyatı : 875 $

4 lü oda kişi başı fiyatı : 850 $


Toplam 19 gece 20 gün sürecek olan umre turu fiyatları şu şekildedir:

2 li oda kişi başı fiyatı : 975 $

3 lü oda kişi başı fiyatı : 925 $

4 lü oda kişi başı fiyatı : 900 $

Umre turu programında sabah ve akşam tabldot şeklinde yemek servisleri olacaktır. Umre turları ekonomik programları  bütçesi dar olanlar için kaçırılmayacak bir fırsat. Rabbim umrelerinizi ve yapacağınız tüm ibadetleri şimdiden kabul eylesin.


2019 Ekonomik Servisli  Umre Programı Fiyatlar için tıklayın.

UZMAN TURİZM HAC VE UMRE 

444 88 96

Firmamız, 1989 yılında kurulmuş olup 30 yıldır Hac ve Umre sektöründe doğruluğu ve dürüstlüğü kendine ilke edinmiştir. On binlerce aileyi, noksansız bir şekilde Hac ve Umre ibadetini yaptırmanın mutluluğu içerisindeyiz.