BLOG

Uzman Turizm, yaklaşık 30 yıldır 5 yıldızlı Hac Turları sunmaktadır, Türkiyenin en büyük Hac turu düzenleyen şirketlerinden biri haline gelmiştir.
Devamını oku
Hacı adaylarının 13 Ocak 2020 Pazartesi (yarın) sabah 08.00 itibariyle başlayacak kesin kayıt maratonu öncesi bilmesi gereken 10 önemli ayrıntının ilk sırasında otel, ikinci sırada rehberlik var. Öte yandan Hacı adaylarının kayıtların başladığı sabah saatlerinde acente kontenjanı dolmadan tercih yapması gerekiyor.
Devamını oku
IATA üyesi olan acentemiz İstanbul / Ankara çıkışlı Umre paketlerini, Hac paketlerini bir cok farklı lokasyondan farklı tarihlerde çeşitli kalkış seçenekleri sunmaktan mutluluk duyar.
Devamını oku
Oda tipi Ekomonik Hac turları fiyatları Paketlerimizi hakkında dikkate almanız gereken detayları okuyun.
Devamını oku
Başka bir seçenek ise Kurasız Hac Fiyatları seçeneğidir. Burada hacı adaylarının özellikle dikkat etmesi gereken nokta; kurasız hacca gidecek olan hacı adaylarının , kura ile gidecek olanlara haksızlık etmeyecek şekilde gitmeleridir.
Devamını oku
Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu’nun aldığı kararlar neticesinde Koronavirüsün yayılmasının önlenmesi için bir dizi tedbir alınmıştır. Bu tedbirlerin başta karantina olmak üzere ciddiyetle uygulanması salgının önlenmesi hususunda önemlidir. Kutsal Topraklarda umrecisi bulunan tüm Seyahat Acentalarının dönecek olan umrecilere;
Devamını oku

Blog ara

Hakkımızda

30 yıldır Hac ve Umre sektöründe doğruluğu ve dürüstlüğü kendine ilke edinen firmamız, en uygun hac ve umre fiyatları sunarak sizleri kutsal topraklara götürmenin heyecanını ilk günkü gibi yaşıyoruz.