0 sonuç bulundu

Bestur ile Lüks umre , umre ibadeti daha yakın otellerde, konforlu ve rahat bir şekilde gerçekleştirmek isteyen misafirlerimize  özel olarak hazırladığımız turlarımızdır. Bu programlar , standart umre olarak tabir ettiğimiz Umre turlarımıza göre Haremi Şerif-e ve Kabe-i Muazzama ’ya 1. Veya 2. Sıra otellerde konakladığınız daha iyi  konfor, hizmet kalitesi ve özel ayrıcalıklar sunar. Lüks umre turlarının hizmetlerimiz aşağıda sıralanmıştır:

 

1. Konforlu Ulaşım: Lüks umre turları, konforlu ve lüks araçlarla Havalimanı – Otel, Otel – Ziyaret Yerleri, Ara transfer ve Otel Havalimanı transferleri sırasında ulaşımı sağlar.

 

2. Lüks Konaklama: Bu turlar, lüks otellerde konaklama imkanı sunarlar. 5 yıldızlı Medine-i Münevvere ’de 1. en fazla 2. Sırada Kâbe-i Muazzama da ise avluda bulunan 1. Sıra oteller tercih edilmektedir.

 

3. Hocalar ve Rehberlik: Lüks umre turları, Alanında Uzman hocalar, deneyimli ve uzman rehberler eşliğinde gerçekleştirilir. Rehberler, Sizlerin konaklama ve seyahat sırasında daha konforlu olmanız için sizlere yardımcı olurlar. Hocalarımı Dini vecibelerinizi eksiksiz bir şekilde yerine getirmeniz için özenle seçilerek sizlere seyahatiniz süresince sizlere eşlik ederler, Bütün dini vecibeleri sizlere yaptırırlar iken aynı zamanda gezi  ziyaret edilen yerler hakkında detaylı bilgi sunarlar ve irşat programları düzenlerler. .

 

4. Grup Boyutu: Lüks umre turları genellikle 20-25 kişilik küçük gruplarla düzenlenir, böylece daha kişiselleştirilmiş hizmet sunulabilir.

 

5. Ziyaret Edilen Yerler: Lüks umre turlarında, Medine-i Münevvere ’de Uhud Şehitliği, Kıbleteyn Mescidi (İki Kıbleli Mescit), Yedi Mescitler (Hendek), Kuba Mescidi, Cuma Mescidi, Cennetü’l Baki selamlaması ardından Hz. Ebubekir Mescidi, Hz. Ömer Mescidi, Hz. Ali Mescidi, Ğamame (Bulut) Mescidi, Beni Saide Sakife’si ve Tren Garı ziyaretleri yapılmaktadır. Mekke-i Mükerreme ise Sevr Dağı, Arafat, Müzdelife, Mina, Şeytan Taşlama Mahalleri, Nur Dağı, Cennetü’l Mualla Mezarlığı, Cin Mescidi ve Peygamberimizin do ğduğu evin bulunduğu mahalle ziyaret edilmektedir .

 

7. Özel programlar: Lüks umre turlarında, Misafirlerin talebi doğrultusunda  özel dua programları, toplu tavaf ve Tespih namazı gibi özel programlar düzenlenmektedir .

 

Lüks umre turları, daha yüksek bir maliyetle gelir ve standart umre turlarına göre daha fazla konfor ve ayrıcalık sunar. Bu turlara katılmadan önce verilen hizmetleri ve paketleri detaylı bir şekilde incelemeniz önemlidir. Ayrıca, turların fiyatlarını ve içerdikleri hizmetleri karşılaştırmak da faydalı olacaktır.