ANKARA UMRE TURLARI

ANKARA UMRE FİYATLARI

Uzman Turizm, yaklaşık 30 yıldır ANKARA 'den direk Umre Turları sunmaktadır, Türkiyenin en büyük Hac turu düzenleyen şirketlerinden biri haline gelmiştir. Size ve sevdiklerinize yönelik ANKARA Umre Turlarımızla birlikte seyahat ve konaklama ihtiyaçlarınızın tam memnuniyetle gerçekleştirilmesini sağlamak için bütün enerjimizi harcıyoruz.

Planlamanıza ve bütçenize göre özel olarak seçilmiş çok çeşitli Umre paketleri sunuyoruz, böylece arkadaşlarınızla ve akrabalarınızla eş zamanlı olmanız için size en uygun paketi seçebilirsiniz.

Umre görevinizi tam bir huzur ve sükûnet içinde yerine getirirken, Uzman Turizm personelimiz yolculuk boyunca size gerekli yardım ve rehberlik sunmayı taahhüt ediyor.

Bu paketlerimiz, Mescide orta ve yakın mesafede olup, tek yönlü özel ulaşım ve tüm ekonomik hizmetleri yanında bulunduran Ekonomik ve 5 Yıldızlı oteller içermektedir. Hizmetlerimizde vize bedeli, otel rezervasyon bedeli, tıbbi kartlar ve ulaşımla ilgili vergiler dahildir.

Umre paketleri hakkında daha detaylı bilgi edinmek için lütfen aşağıdaki umre paketleri başlığını tıklayın.

Hac paketleri hakkında herhangi bir sorunuzla karşılaşırsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. Uzman Turizm olarak, bir sonraki umre yolculuğunuza rezervasyon yaparken size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

 

ANKARA UMRE Paketleri


ilçelerinden umre turları

Umre Turları

Müslümanların hac mevsimi haricinde Kâbe'yi ziyaret etmelerine Umre denir. Umre ziyaret demektir. Terim olarak, hac'da olduğu gibi bir zamana bağlı olmaksızın ihrama girerek Kâbe'yi tavaf, sa'y etmek ve son olarak tıraş olmaktır.

Hac Turları

Kâbe'den başka bazı kutsal yerlerin birlikte ziyaret edilmesine Hac, sadece Kâbe ziyareti ise Umre olarak adlandırılır. Hac; Kur'ân-ı Kerim'de Hac Sûresi'nin 28. âyetinde Müslümanların çeşitli yararlar için Kabe'yi ziyareti olarak tarif edilir.

Neden Uzman Turizm?

Firmamız, 1989 yılında kurulmuş olup 27 yıldır Hac ve Umre sektöründe doğruluğu ve dürüstlüğü kendine ilke edinmiştir. On binlerce aileyi, noksansız bir şekilde Hac ve Umre ibadetini yaptırmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Ramazan Umresi

Soğuk kış aylarında içinizi ısıtacak ramazan umresi fırsatları. Programlarımız 17 Mayıs'ta başlıyor ve 27 Haziranda son buluyor, 10 gece 11 günden 40 gece 41 güne kadar ramazan umre programlarımız sizlere seçenek olarak sunuluyor