2019 HAC ORGANİZASYONU

2019 HAC ORGANİZASYONU

2019 Hac Programınızda Bizleri Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. Her Daim Sizlere En İyi Şekilde Hizmet Etmek Görevimiz.Kutsal Topraklara Ziyaretlerinizde Hizmetinize Her Daim Talibiz.
EN SEVGİLİYE MEKTUP YARIŞMAMIZ BAŞLAMIŞTIR

EN SEVGİLİYE MEKTUP YARIŞMAMIZ BAŞLAMIŞTIR

SEVGİLİ PEYGAMBERİMİZ HZ. MUHAMMED (S.A.V.)'E MEKTUP YAZSAYDINIZ VE BU MEKTUP ONA ULAŞSAYDI NE YAZMAK İSTERDİNİZ ?
KAMPANYALI PROGRAM YANBU-YANBU EKONOMİK SERVİSLİ

KAMPANYALI PROGRAM YANBU-YANBU EKONOMİK SERVİSLİ

kampanyalı YANBU - YANBU ekonomik servisli otelde umre programı Uzman Turizm ailesi olarak sizler için hazırladık. MEKKE: ROYAL MİNA HOTEL - 3000 MT MEDİNE: AL BARAA MARMARA HOTEL - 350 MT
2019 EYLÜL - EKİM  EKONOMİK UMRE TURLARI  PROGRAMLARI

2019 EYLÜL - EKİM EKONOMİK UMRE TURLARI PROGRAMLARI

Uzman Turizm Ekonomik Umre Programı 26 EYLÜL - 01 KASIM tarihleri arasında sizler için 850 Dolar'dan Başlayan Umre programı düzenledik.
MEKKE’DE RAMAZAN AYI’NIN ÖNEMİ

MEKKE’DE RAMAZAN AYI’NIN ÖNEMİ

Peygamber Efendimiz (sav); “ Ramazan ayında yapılan umre, benimle birlikte yapılmış bir hac gibidir...
Hz. Peygamberimizin Veda hutbesi

Hz. Peygamberimizin Veda hutbesi

Ey Allah'ın kulları! Sizlere Allah'tan korkup çekinmenizi tavsiye ve sizi O'na itaatte bulunmaya teşvik ederim. Bu suretle en iyi ve hayırlı olan bir şey ile sözlerime başlamak istiyorum. Kuran_ayetO halde ey insanlar! Sözümü iyi dinleyiniz! Bilmiyorum, belki bu seneden sonra sizinle burada bir daha buluşamayacağım............
KADİR GECESİ VE HATİM DUASI MEDİNE'DE  -  BAYRAM MEKKE'DE

KADİR GECESİ VE HATİM DUASI MEDİNE'DE - BAYRAM MEKKE'DE

Kadir Gecesi Medine Umre Programları ile sizlerleyiz. Bu ramazan'da hem umre yapın hem de doya doya kabe ve etrafında ibadetinizi yerine getirin. Programlarımız 26 Mayıs'ta başlıyor ve 9 Haziran'da son buluyor 14 gece 15 gün Fiyatlarımız 4 kişilik odada 4.594 Sar ( 1.175 $ )dan ile başlıyor. Suud Hava Yollarıyla size hem konforlu hem de rahat bir seyahat sunuyoruz.
İSTANBUL HAVALİMANI'NA YOLCULUK

İSTANBUL HAVALİMANI'NA YOLCULUK

YOLCULARIN SEFER SAATİNDEN 15DK. ÖNCE DURAKTA OLMALARINI RİCA EDERİZ.
KADİR GECESİ MEKKE UMRE PROGRAMI

KADİR GECESİ MEKKE UMRE PROGRAMI

Kadir Gecesi Mekke Umre Programları ile sizlerleyiz. Bu ramazan'da hem umre yapın hem de doya doya kabe ve etrafında ibadetinizi yerine getirin. Programlarımız 26 Mayıs'ta başlıyor ve 14 Haziran'da son buluyor 19 gece 20 gün Fiyatlarımız 4 kişilik odada 4.313 Sar ( 1.150 $ )dan ile başlıyor. Suud Hava Yollarıyla size hem konforlu hem de rahat bir seyahat sunuyoruz.
750 $ BAŞLAYAN ŞEVVAL AYI  UMRE PROGRAMLARI

750 $ BAŞLAYAN ŞEVVAL AYI UMRE PROGRAMLARI

14 gece 15 gün kampanyalı ekonomik servisli otelde şevval umresi programı Uzman Turizm ailesi olarak sizler için hazırladık. Peşin fiyatına 5 Taksit imkanı ile erken rezervasyon kayıtlarımız başlamıştır.