0 sonuç bulundu

Bestur ile Standar umre , umre ibadetini 5 Yıldızlı ve kaliteli oteller de daha ekonomik fiyatlara  maksimum 15 dk yürüme mesafesindeki otellerde, konforlu ve rahat bir şekilde gerçekleştirmek isteyen misafirlerimize hazırladığımız turlarımızdır. Bu programlar, Standart umre olarak tabir etsek bile birçok Umre firmasının lüks olarak tabir ettiği paketlerdir.  Standart  umre turlarının hizmetlerimiz aşağıda sıralanmıştır:

 

1. Konforlu Ulaşım: Standar umre turları, Uçuşlar konforlu ve yeni model otobüsler ile Havalimanı – Otel, Otel – Ziyaret Yerleri, Ara transfer ve Otel Havalimanı transferleri sırasında ulaşımı sağlar.

 

2. Standart Konaklama: Bu turlar, 5 Yıldızlı oteller de konaklama imkanı sunulur. 5 Yıldızlı hizmet veren Medine-i Münevvere de ve Mekke-i Mükerreme’de ki  oteller tercih edilmektedir.

 

3. Hocalar ve Rehberlik: Standart umre turları, Alanında Uzman hocalar, deneyimli ve uzman rehberler eşliğinde gerçekleştirilir. Rehberler, Sizlerin konaklama ve seyahat sırasında daha konforlu olmanız için sizlere yardımcı olurlar. Hocalarımı Dini vecibelerinizi eksiksiz bir şekilde yerine getirmeniz için özenle seçilmektedir. Hocalarımız  Bütün dini vecibeleri sizlere yaptırırlar iken aynı zamanda gezilecek yerler ,ziyaret edilen mekanlar hakkında detaylı bilgi sunarlar ve irşat programları düzenlerler. .

 

4. Grup Boyutu: Standart umre turları genellikle 40-45  kişilik gruplarla düzenlenir, böylece daha kişiselleştirilmiş hizmet sunulabilir.

 

5. Ziyaret Edilen Yerler: Delüks umre turlarında, Medine-i Münevvere ’de Uhud Şehitliği, Kıbleteyn Mescidi (İki Kıbleli Mescit), Yedi Mescitler (Hendek), Kuba Mescidi, Cuma Mescidi, Cennetü’l Baki selamlaması ardından Hz. Ebubekir Mescidi, Hz. Ömer Mescidi, Hz. Ali Mescidi, Ğamame (Bulut) Mescidi, Beni Saide Sakife’si ve Tren Garı ziyaretleri yapılmaktadır. Mekke-i Mükerreme ise Sevr Dağı, Arafat, Müzdelife, Mina, Şeytan Taşlama Mahalleri, Nur Dağı, Cennetü’l Mualla Mezarlığı, Cin Mescidi ve Peygamberimizin doğduğu evin bulunduğu mahalle ziyaret edilmektedir .

 

7. Özel programlar: Standart umre turlarında, Misafirlerin talebi, toplu tavaf ve programlar düzenlenmektedir.

 

Standart umre turları, daha yüksek bir maliyetle gelir ve standart umre turlarına göre daha fazla konfor ve ayrıcalık sunar. Bu turlara katılmadan önce verilen hizmetleri ve paketleri detaylı bir şekilde incelemeniz önemlidir. Ayrıca, turların fiyatlarını ve içerdikleri hizmetleri karşılaştırmak da faydalı olacaktır.