Kutsal topraklara yapacağınız yolculuklarda, UZMAN TURİZM ayrıcalığını yaşayın!

Umre bir ibadet yolculuğudur. İslam’ın kalbi sayılan topraklarda, Allah’ın yolunda ve Peygamber Efendimizin hayatının aydınlık izlerinin peşinde, ruhani bir keşiftir. Uzman Turizm, ulaşımınızdan konaklamanıza, kutsal şehirlerde Uzman  rehberlik hizmetinden hediyelik seyahat setlerine pek çok ayrıcalık sunduğu Umre Turları ile dini vecibelerinizi gönül rahatlığı ile yerine getirebileceğiniz ayrıcalıklı bir hizmet sağlıyor. 


Uçak bileti, otel, çadır, Türkçe dini rehberlik hizmeti, bayan hacı adayları için bayan hoca ve hediyelik seyahat setleri ayrıcalıklarıyla Uzman Turizm  Umre Turları, dini vecibelerinizi gönül rahatlığı ile yerine getirebileceğiniz bir hizmet sağlıyor.


Uzman Turizm’in Türkiye’de bulunan geniş acente ağı ile kolay iletişim ve satış hizmeti almanız mümkün. Bölgede bulunan tecrübeli dini rehberlik hizmetinin yanı sıra kadın misafirlerimize özel olarak hizmet sunan tecrübeli kadın din görevlisi de Uzman Turizm'in sunduğu ayrıcalıklar arasında bulunuyor.


HAKKIMIZDA 

Firmamız, 1989 yılında kurulmuştur.

28 yıldır Hac ve Umre sektörlerinde doğruluk ve dürüstlük vazgeçilmez ilkemiz olmuştur.

On binlerce aileye Hac ve Umre ibadetini eksiksiz bir şekilde yaptırmanın mutluluğu içerisindeyiz.

Değerli dostlarımızın yıllardır firmamıza olan ilgisi bizleri çığ gibi büyütmüştür.

Bugün firmamız, İstanbul merkez olmak üzere, Ankara, Bursa, Bolu, Düzce, Kayseri, Gerede şubeleri ve kendine bağlı otuzu aşkın acentası ile Türkiye sathında faaliyet göstermektedir.

Seçenekler arasından doğru seçimi yapmak önemlidir.

Kutsal topraklarda, Arapça ve dini vecibeleri bilen El-Ezher mezunu, seçkin ve güçlü bir ekiple, bizzat kendimizin de başında bulunduğu organizasyonlarımızla hizmetinizdeyiz.

Suudi Arabistan’da karşılama, ambulans ve sağlık ekibimiz, tecrübeli rehberlerimiz, size özel oteller ve seçkin din görevlileriyle sizlerin ibadetlerinizi, rahat ve güvenilir bir şekilde yapmanız için tüm performansımızı ortaya koymaktayız.

Amacımız, Uzman Turizm olarak en uygun şartlarda, en mükemmeli sunmaktır. Ve hayal ettiğiniz Kutsal topraklarda tecrübemiz ve güvencemizle sizlere unutamayacağınız anlar yaşatmaktır.

Cenab-ı Hak, yapmış olduğumuz ve yapacağımız tüm ibadetleri kabul etsin.

Kutsal topraklarda buluşmak ümidi ile.

Saygılarımızla Uzman Turizm