444 88 96 info@uzmanturizm.com.tr

E-118. EKONOMİK SERVİSLİ İSTANBUL ÇIKIŞLI UMRE PROGRAMI

2 kişilik
odada kişi başı
3 kişilik
odada kişi başı
4 kişilik
odada kişi başı
675 $ 650 $ 625 $
0-2
Yaş
2-11
Yaş
2-11
Yaş Yataklı
300 $ 750 $ Tur ücretinden 50 USD indirimli.
2 kişilik
odada kişi başı
3 kişilik
odada kişi başı
4 kişilik
odada kişi başı
675 $ 650 $ 625 $
0-2
Yaş
3-7
Yaş
8-11
Yaş Yataklı
300 $ 850 $ Tur ücretinden 60 USD indirimli.
Rezervasyon
Sizi arayalım
Ad Soyad*
Adres*
Telefon*
Sizin için en uygun gidiş tarihi*
Sizin için en uygun dönüş tarihi*
Kişi sayısı*
Talebiniz*
15 Aralık 2018

Neden Uzmanturizm'den rezervasyon yapmalıyım?

 • En uygun fiyat
 • 7/24 müşteri hizmetleri
 • En tecrübeli rehberler
 • Hareme en yakın oteller

Sorularınız mı var?

Sizler için çalışan personelimiz bütün sorularınızı yanıtlayacaktır. Bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

444 88 96

info@uzmanturizm.com.tr

4 gece Mekke, 3 gece Medine,
Tarihler : 15 Ara’ - 18 Ara’ - 22 Ara
İSTANBUL-CİDDE
MEDİNE-İSTANBUL
625 $
Kapasite : 90
Fiyatlarımız

Değerli Umre adayı ziyaretçimiz: Umre fiyatımız 4 kişilik odada kişi başı 625 $ olup, siz değerli yolcularımıza umre yolculuğunuz boyunca tecrübeli rehberlerimiz size refakat edecektir. Mikat bölgelerine kadar sizleri seçtiğiniz pakete göre özel araçlarla veya servislerle götüreceğiz. Umre turumuz 15 Aralık 2018 tarihinde İSTANBUL-CİDDE yolculuğu başlayacatır. 15 Aralık 2018 tarihinde MEKKE MEDINE ara geçişi özel araçlarla veya servislerimiz ile olacaktır. Umre ziyaretinizde konaklayacağınz otel KEMAL PLAZA HOTEL EKONOMİK SERVİSLİ kategorisinde, AL BARAA MARMARA HOTEL ise EKONOMİK YÜRÜME MESAFELİ kategorisindedir. Değerli yolcumuz umre turumuz 22 Aralık 2018 tarihinde MEDİNE-İSTANBUL ’a dönerek sona eriyor. Bu turdaki gidiş ve dönüş seferlerimiz SUUD hava yolları iledir. Hac ve umre ibadetinizde sizleri kutsal topraklara taşımaktan mutluluk duyarız. UMRE turları 'mız ve umre fiyatları 'mız için sayfamızı ziyaret edin.

Dört kişilik odada kişi başı

625 $

Üç kişilik odada kişi başı

650 $

İki kişilik odada kişi başı

675 $

Tur Programı
4 gece Mekke - 3 gece Medine
15 Aralık 2018 (İSTANBUL-CİDDE)
18 Aralık 2018 (MEKKE MEDINE)
22 Aralık 2018 (MEDİNE-İSTANBUL)

1. Gün:
İstanbul Atatürk havalimanında belirlenen saatte buluşma. Burada yapılacak bilet bagaj işlemlerinin ardından havalimanı mescidinde ihrama giriş (ihram namazının kılınması ve umreye niyet).  
ihramların giyilmesinin ardından Cidde'ye hareket edilecektir. Cidde havalimanındaki pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından araçlarımız ile Mekke’ye hareket. Mekke'de otelimize yerleşme. İrşat görevlimiz ile birlikte Kâbe-i Muazzama‘ya gidiş ve Umre tavafı. Tavaf namazının ardından Safa- Merve arasında Umre sayı ve traş. (Umreniz makbul olsun)

2. Gün:Kâbe-i Muazzama'da serbest ibadet nafile tavaf vakit namazlarının kılınması ve dua ile Kâbe'nin değerlendirilmesi. Yatsı namazından sonra topluca tavaf yapılacaktır.

3.Gün: Sabah namazının Kâbe-i Muazzama'da kılınması ve kahvaltının ardından saat 07.30’da otel lobisinde buluşarak Mekke dış ziyaretlerine hareket edilecektir.

Gezilecek yerler: Sevr Dağı, Arafat, Müzdelife, Mina, Şeytan Taşlama Mahalleri, Nur Dağı, Cennetü'l-Mualla Mezarlığı, Cin Mescidi ve Peygamberimizin (s.a.v.) doğduğu evin bulunduğu mahalle. Yatsı namazından sonra topluca tavaf yapılacaktır.

4.Gün:Kâbe-i Muazzama'da serbest ibadet nafile tavaf ve dua. Yatsı namazından sonra topluca tavaf yapılacaktır.

5.Gün: Sabah kahvaltının ardından bagajların 10. 30'da oda kapıları önüne çıkartılması. Saat 12.00'den sonra belirlenen saatte Medine-i Münevvere'ye hareket edilecektir. Medine-i Münevvere'ye ulaştıktan sonra otelimize transfer ve yerleşme. Belirlenen saatte otel lobisinden toplu hareket ederek Peygamber Efendimizi  (s.a.v.) selamlama, Cennetü'l Baki selamlaması ve çevrenin tanıtımı.

6.Gün:Sabah kahvaltısının ardından saat 07.30’da otel lobisinde buluşarak Medine’deki dış ziyaretlere hareke edilecektir.

Gezilecek yerler: Uhud Şehitliği, Kıbleteyn Mescidi (İki Kıbleli Mescit), Yedi Mescitler (Hendek), Kuba Mescidi, Cuma Mescidi.

7.Gün: İkindi namazını müteakip Yeşil Kubbe önünde buluşma ve Resulullah’ı (s.a.v.) selamlama, ardından Cennetü'l-Baki ve İç Ziyaretler yapılacaktır; (Hz. Ebubekir Mescidi, Hz. Ömer Mescidi, Hz. Ali Mescidi, Anberiye Mescidi.)  

8.Gün: Sabah namazından hemen sonra Yeşil Kubbe önünde buluşma ve Resulullah’ı (s.a.v.) selamlama, belirtilen saatte valizlerin oda kapılarının önüne çıkartılması. Medine hava limanına ulaşım ve buradaki bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasının ardından İstanbul'a hareket..

NOT: Rehberlerimiz, misafirlerimizin rahat etmeleri için program gün ve saatlerinde değişiklik yapma hakkına sahiptirler.

Yeni bir programda buluşuncaya dek sağlık ve huzur dileriz.Türkiye’ye hoş geldiniz

Harita
Otel Resimleri

Ödeme ve İptal Şartları


-Kayıt esnasında ödemenin %50 si kalan bakiye gitmeden 15 gün önce yapılacaktır.

- Vize sistemine girildikten sonra yapılan iptallerde 500 $ , uçak bileti alındıktan sonra yapılan iptallerde ise, ilave olarak ilgili havayolunun uyguladığı cezai müeyyide uygulanır.

- Yolcu gittikten sonra herhangi bir sebeple erken dönmek isteyen umrecilerimize (otel, uçak, vize ve diğer hizmetler için ödemeler önceden yapıldığından) herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

- Yolcu gittikten sonra erken veya geç dönmek isterse buna kullanılan havayolunun uçaklarının müsaitlik durumuna göre ve kurallarına göre cevap verilir. Olabilecek ücret farkı yolcuya aittir.


PROGRAMLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER


- Belirtilen Hava Yolları ile ekonomik sınıfı tarifeli veya ilave sefer uçak bileti ücreti.

- Belirtilen otellerde belirtilen şekilde konaklama.

- Mekke-Medine/Medine-Mekke arası klimalı otobüsler ile transfer.

- Mekke-Medine Ziyaretleri, klimalı otobüsler ile.

- Vize,Diyanet Kartı ve Seyahat Sigortası.

- Tüm Havalimanı Otel Havalimanı transferleri ile Güleryüz ve farkını hissedeceğiniz Uzman Turizm Rehberlik Hizmeti dahildir.

- Direk Cidde veya Medine Umre Programları Türk Hava Yolları, Suudi Hava Yolları ile yapılmaktadır.

- Tabldot Usulü Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği, Öğlen ise Kumanya dahildir.


ÇOCUK ÜCRETLERİ


- 00-02 Yaş Arası Çocuklar 300 $
- 02-11 Yaş Arası Çocuklar 750 $

- Belirtilen uçak ücretleri yalnız uçak bileti olup anne ve babası ile aynı odada yataksız konaklamada geçerlidir.

- 02-11 Yaş arası çocuklar aileler tarafından yatak talep edildiğinde normal tur programından 50 $ indirim yapılır.

- 11 Yaşını bitirmiş çocuklar yetişkin sınıfına girmektedir.

- Yurt Dışı Çıkış Harç Pulu Ücretlerimize Dahil Değildir. Havalimanlarından temin edebilirsiniz.

VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR

 •  En az 1 yıl geçerli Pasaport
 •  Menenjit aşı kağıdı

 

Önemli Notlar

 • Kişi başı genellikle 30 kg uçakta yük hakkımız olup, fazla kilolardan firmamız sorumlu değildir.

 • Gidiş ve dönüşlerde eşyaların kaybolması durumunda ve uçakların hava veya benzeri durumlarda yapmış oldukları rötarlardan havayolu sorumlu olup, şirketimiz gerekli ilgiyi gösterecektir.

 • Uçuşlarımız tarifeli veya ekstra uçak seferleri ile yapılacaktır.

 • Sağlık Hizmetleri Umre mevsiminde Suudi Arabistan’daki Devlet Hastanelerinde Umrecilere ücretsiz olarak verilmektedir. Yalnız misafirlerimizin devamlı kullandıkları ilaçlar var ise yanlarında götürmeleri gerekmektedir. Özel hastane ve poliklinik hizmetleri ücretlidir. Umrecilerimiz tarafından ödenecektir.

 • Otel konaklamalarda uçağımız gece dahi olsa otele giriş gündüz saat 15:00 olarak kabul edilir. Gece uçuş gerçekleştirilmiş olup gece veya sabah otele giriş yapılsa bile 1 önceki gece konaklamaya dahildir. Otellerden çıkışımız ise 12:00’dir.

 • Otel odaları genelde iki kişinin konaklaması için tasarlandığından, üçüncü kişi için eklenen yatak küçük ve daha az konforlu olacaktır.

 • Kalkıştan en az 3 saat önce havalimanında olmak gerekmektedir.

 • Otel mesafeleri Mekke’de Harem-i Şerife, Medine’de ise Mescid-i Nebevi’nin avluları baz alınarak yazılmıştır.

 • Bazı uçuşlarımız netleşmediğinden belirtilen günlerde eksilme veya artma olabilir. Bu eksilme veya artma en fazla 1-2 gün ileri veya geri oynar.

 • Gün artması durumunda firmamız her hangi bir ekstra ücret talep etmeyecek olup, eksilme durumunda ise program çerçevesinde az kalınan gecelemeler müşterilerimize ödenecektir.